Sesja rodzinna nad morzem – plaża w Orzechowie

To były ostatnie dni sierpnia. Pogoda tego dnia była cudowna. Spokojne morze, piękny zachód słońca. Orzechowo to wspaniałe miejsce na spacer, oraz sesje zdjęciową Magiczny las, klifowe wybrzeże. W tych okolicznościach przyrody powstała ta przepiękna rodzinna sesja zdjęciowa.

Sesja rodzinna nad morzem – plaża w Orzechowie

Na co dzień mieszkają na południu Polski, przyjechali do Jarosławca na wakacje i zamarzyła się im sesja zdjęciowa na plaży. Zależało mi aby podkreślić ich relacje, zachować naturalne uśmiechy i gesty. Miejsce wybraliśmy z wielu. W grę wchodziła sesja zdjęciowa w Jarosławcu, Ustce oraz właśnie w Orzechowie. Malownicze widoki i klimat jak z baśni wygrały. Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z tej wspaniałej sesji zdjęciowej.

Sesja rodzinna nad morzem to piękna i ponadczasowa pamiątka jaką możecie zabrać do domu. Często nie możecie być na zdjęciu całą rodziną, bo ktoś te zdjęcia musi robić ;). Ja jako fotograf ze Słupska, mogę spełnić wasze marzenia o pięknych, wspólnych zdjęciach. Więc jeśli przyjeżdżacie na wakacje nad morze skontaktujcie się ze mną za pomocą Facebooka lub poprzez formularz kontaktowy . Pomogę Wam zatrzymać ten wspaniały czas na zawsze.

Wakacje w Ustce
wakacje nad morzem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *